Magazyn Victor

Chodzisz do 7-8 klasy szkoły podstawowej? Chcesz dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty? Sięgnij po magazyn Victor, który jest pomyślany specjalnie z myślą o Tobie.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

W naszym piśmie znajdziesz materiały edukacyjne, które pomogą Ci uporządkować wiedzę zdobytą w szkole. Publikujemy testy wraz z omówieniem wyników, dzięki którym lepiej przygotujesz się do egzaminu ósmoklasity. Prezentujemy również materiały dodatkowe, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę z tematów, które interesują Cię szczególnie.

ROZMAWIAJ NA WAŻNE TEMATY

Na naszych łamach nie unikamy trudnych tematów. Poruszamy wszystkie wątki, które są dla Ciebie ważne. Pokazujemy różne punkty widzenia i oswajamy dorosłość, która powoli staje się Twoim udziałem. Pomagamy, z pomocą specjalistów, radzić sobie z problemami związanymi z relacjami w rodzinie czy z rówieśnikami. Uczymy, jak mądrze mówić nie, bo asertywność przyda Ci się w przyszłości.

POSZERZAJ HORYZONTY I INSPIRUJ SIĘ!

Czas ostatnich klas szkół podstawowych to nie tylko czas nauki, ale i czas odkrywania swoich pasji. Z nami poszerzysz swoje horyzonty, zainspirujesz się historiami rówieśników i osób wartych naśladowania i być może znajdziesz swoją pasję i wybierzesz kierunek dalszego kształcenia. Publikujemy materiały na temat współczesnej kultury i sztuki oraz zachęcamy do uczestnictwa w ważnych wydarzeniach kulturalnych.

PREZENTUJ WŁASNĄ TWÓRCZOŚĆ

Inspirując chcemy pokazywać twórczość Twoich rówieśników. Znajdziesz u nas miejsce, w którym możesz zaprezentować własne prace i dzięki temu pokazać się szerszej publiczności.

DLACZEGO WARTO SIĘGNĄĆ PO MAGAZYN VICTOR?

– testy ósmoklasisty wraz z odpowiedziami i wyjaśnieniami
– materiały pomocnicze ułatwiające przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty
– artykuły poruszające tematy ważne dla Ciebie
– aktualności kulturalne
– konkursy, zabawy, quizy

Chcesz  dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty? Wybierz magazyn Victor i zamów jego prenumeratę już dziś!

ZAPRENUMERUJ MAGAZYN VICTOR JUŻ DZIŚ

PRENUMERATA VICTORA

Copyright © 2024 - Edukram - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna