Zaloguj / Zarejestruj
Projekty specjalne Cogito

Projekty specjalne

Lubimy dzielić się wiedzą, dlatego regularnie organizujemy warsztaty redaktorskie i zachęcające do kreatywnego pisania dla dzieci i młodzieży. Stworzyliśmy też projekt Wirtualna Redakcja, który zachęca dzieci w wieku 8-12 do twórczości dziennikarskiej, literackiej, plastycznej i fotograficznej.

Wirtualna Redakcja

Wirtualna Redakcja

Zapraszamy do udziału w naszym autorskim projekcie wirtualna-redakcja.pl, który wspiera dzieci (8-12 lat) w upowszechnianiu i doskonaleniu ich twórczości literackiej, fotograficznej i dziennikarskiej; Od X.2017 na portalu zarejestrowało się już 600 młodych twórców, którzy opublikowali ponad 1000 tekstów. Projekt jest wspierany przez szereg instytucji: wydawnictw, organizacji pozarządowych itp.

Co tydzień ukazuje się nowe wydanie z tekstami młodych redaktorów i autorów.

Chcesz zostać wirtualnym redaktorem? Zajrzyj tutaj: wirtualna-redakcja.pl

Cogito dla Polonii

Cogito dla Polonii

Jedyny e-magazyn edukacyjny dla młodzieży polonijnej z całego świata! Wyjątkowy, bo jego współtwórcami są uczniowie i licealiści mieszkający za granicą Polski.

Magazyn pokazuje pasje i sukcesy młodej Polonii, to jak żyje za granicą. Publikuje również cenne pomoce do nauki języka ojczystego, historii Polski.W każdym numerze młodzież polonijna otrzymuje sporą dawkę informacji o uczelniach w Polsce, nowościach książkowych, muzycznych i filmowych. Do poczytania i zainspirowania się: wywiady z ludźmi, którzy są popularni w środowisku polonijnym.

Do bezpłatnego pobrania są już 3 wydania w Polonijnej Bibliotece Cyfrowej

Cogito dla Polonii Cogito dla Polonii Cogito dla Polonii

Zamów newsletter, aby otrzymywać:
- praktyczne wskazówki na temat efektywnego uczenia się
- informacje o naszych nowych projektach edukacyjnych
- wyjątkowe oferty promocyjne i kupony zniżkowe.